Červen 2019

4 typy ventilátorů pro spolehlivé ochlazení - který je pro vás nejlepší?

4. června 2019 v 7:16
Dlouhotrvající vedro je nepříjemné a úmorné, ale především zatěžuje lidský organismus. Špatně se vám dýchá, jste netrpěliví, nesoustředění a podráždění, v práci navíc už tak teplý vzduch zahřívají spuštěné počítače a jiné elektronická zařízení, což se celkově odráží na nižší produktivitě práce. Horký suchý vzduch neovlivňuje jen pracovní nasazení přes den, ale i kvalitu spánku v noci.


Tichý ventilátor do koupelny není luxusem

4. června 2019 v 7:15
Pořízení ventilátoru do koupelny je velmi opodstatněné. Koupelna totiž patří mezi místnosti, ve kterých se drží vysoká vlhkost, a v takovémto prostředí se následně dobře daří bakteriím a plísním, které ničí vše kolem - zdivo, nábytek, ale i vaše zdraví. Zvláště riziko negativního dopadu plísní na lidský organismus by vás mělo přesvědčit o tom, že byste měli hledat způsoby, jak udržet v koupelně vlhkost na doporučovaných hodnotách (40 - 60 %).


Ventilátor do výbušného prostředí

4. června 2019 v 7:13
Ventilátory do výbušného prostředí jsou takové, které lze používat v prostředí s potenciálním nebezpečím výbuchu ve vzduchu obsahujícím plyny, páry, mlhy nebo prach.


Okamžitě vyhřátá koupelna s infrazářičem

4. června 2019 v 7:12
Pokud se chystáte koupit nějaké topidlo do koupelny, infrazářič je přímo ideální. Toto tvrzení potvrzuje velké množství jeho výhod.


Přímotopy s akumulací - efektivní způsob vytápění

4. června 2019 v 7:11
Jsou chvíle, kdy každý potřebuje doplňkový zdroj tepla. Ten přijde například vhod před začátkem topné sezóny, při pobytu ve studených chatách a chalupách, během nemoci, když přijdete promrzlí z venku nebo když se do vás dá z ničeho nic zima. Mít doma doplňkové topidlo, ať se již jedná o klasický přímotop nebo jiné zařízení, by tak mělo být samozřejmostí.