Teplo díky moderním s výkonným přímotopům

6. prosince 2011 v 8:51 | Robert Cvrk

Udeří-li pořádná zima dříve než čekáte je to značná nepříjemnost. Pokud ještě navíc máte naplánovanou přestavbu budovy, ať už s kancelářemi nebo výrobnou nebo rodinného domku, je problém ještě větší. Topit centrálně celý dům či budovu je zbytečné. Ztráty v teple by byly obrovské. Do podobné situace se vybavte elektrickým přímotopem, který zajistí teplo alespoň v místnostech, kde se vyskytuje vaše rodina nebo zaměstnanci.
Elektrické přímotopy se hodí do všech interiérů a své uplatnění si zcela jistě najde i mimo popsanou modelovou situaci. Zcela jistě se s přímotopem můžete setkat v ordinacích, kde je třeba v zimě zajistit dostatečné teplo, pokoje hotelů nebo rodinných domů, své místo na slunci si získá přímotop i ve vašem bytě. Přímotop se může hodit i do kanceláří, kde v případě rozsáhlých prostor, topení místnost dostatečně nevytopí.
Velmi praktické jsou modely s termostatem, které zařídí spuštění přímotopu při poklesu teploty na danou teplotu. Místnost, tak nezamrzne ani v největších mrazech. Hodit se může i tepelná izolace, která zaručí pohodlný přenos přímotopu po místnosti i ve fázi provozu.
Pokud jste začali uvažovat o přímotopu, vězte, že zařízení vytopí místnost s objemem až 60m3. Svůj přímotop můžete zakoupit u cvb.cz, držitele certifikátu Kvalitní firma. Nakupujte u profesionálů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama