Prosinec 2011

Teplo díky moderním s výkonným přímotopům

6. prosince 2011 v 8:51 | Robert Cvrk

Udeří-li pořádná zima dříve než čekáte je to značná nepříjemnost. Pokud ještě navíc máte naplánovanou přestavbu budovy, ať už s kancelářemi nebo výrobnou nebo rodinného domku, je problém ještě větší. Topit centrálně celý dům či budovu je zbytečné. Ztráty v teple by byly obrovské. Do podobné situace se vybavte elektrickým přímotopem, který zajistí teplo alespoň v místnostech, kde se vyskytuje vaše rodina nebo zaměstnanci.
Elektrické přímotopy se hodí do všech interiérů a své uplatnění si zcela jistě najde i mimo popsanou modelovou situaci. Zcela jistě se s přímotopem můžete setkat v ordinacích, kde je třeba v zimě zajistit dostatečné teplo, pokoje hotelů nebo rodinných domů, své místo na slunci si získá přímotop i ve vašem bytě. Přímotop se může hodit i do kanceláří, kde v případě rozsáhlých prostor, topení místnost dostatečně nevytopí.
Velmi praktické jsou modely s termostatem, které zařídí spuštění přímotopu při poklesu teploty na danou teplotu. Místnost, tak nezamrzne ani v největších mrazech. Hodit se může i tepelná izolace, která zaručí pohodlný přenos přímotopu po místnosti i ve fázi provozu.
Pokud jste začali uvažovat o přímotopu, vězte, že zařízení vytopí místnost s objemem až 60m3. Svůj přímotop můžete zakoupit u cvb.cz, držitele certifikátu Kvalitní firma. Nakupujte u profesionálů.