Říjen 2011

Spolehlivé ventilátory pro Vaši domácnost

10. října 2011 v 9:49
ventilátor
K tomu, jak se doma cítíme, přispívá nejen vybavení interiéru, ale také klima. Ventilátory, větráky a další spotřebiče představují osvědčené řešení, jak si v bytě či domě udržet čerstvý a dýchatelný vzduch.

Ventilátory
a větráky zvyšují kvalitu bydlení

Ventilátory, větráky, stejně jako digestoře a další spotřebiče přispívají k našemu vyššímu životnímu standardu tím, že udržují v obytných místnostech zdravé a příjemné prostředí. Samozřejmě, že svou úlohu plní pouze spolehlivé přístroje, které jsou zárukou kvality. Vzhledem k tomu, že současný trh spotřebního zboží připomíná džungli, kde můžete narazit na širokou škálu zboží diametrálně odlišné kvality, při výběru Vašich spojenců pro příjemnou a dýchatelnou domácí atmosféru jistě oceníte tip, kde pořídit ventilátory a větráky, jejichž výrobce klade velký důraz na kvalitu.
Funkčnost a design pro každý interiér
Dobrý příklad spojení kvality, funkčnosti a inovativního designu představuje americká značka Westinghouse, která nabízí širokou nabídku certifikovaných spotřebičů (TÜV, GS a CE) pro letní použití, ale i interiérových ventilátorů: Ventilátory pro WC a koupelny, ventilátory do kuchyně a ostatních místností, to vše v mnoha provedeních a modelových řadách, abyste mohli spotřebič sladit s designem svého interiéru. Pro náročné jsou tu pak ventilátory s regulací vlhkosti a časovačem, anebo s čidlem pohybu a další. Vyberte si ventilátory Vaší domácnosti na míru na www.ventilatory-shop.cz. Kromě čistého vzduchu se můžete radovat také z toho, že každé objednávce dostanete malý dárek. Náš tip: Pokud nevíte, který druh přístroje zvolit, využijte služeb bezplatné poradenské linky. Odkaz najdete na příslušných webových stránkách www.ventilatory-shop.cz.