Soutěžte se stropními ventilátory WESTINGHOUSE!

2. července 2011 v 7:55 | Robert Cvrk
Každý z Vás se jistě rád osvěží, zejména v horkých letních dnech. Proč si tedy nepořídit do Vašeho domu stropní ventilátory Westinghouse od firmy CVB, které Vás nejen osvěží, ale také doplní Váš dům o pěkný doplněk. A proč zrovna od CVB?
Odpověď je velmi prostá. Firma CVB Vám totiž nyní nabízí jedinečnou možnost zúčastnit se soutěže, kdy Vás nákup těchto stropních ventilátorů Westinghouse může vyjít na pouhou 1,-Kč a ještě k tomu každý z Vás získá malý dárkový balíček, a to ke každé objednávce zahrnující alespoň jeden stropní ventilátor Westinghouse.
Proč tedy nevyužít této jedinečné příležitosti, a zajistit si tak příjemné osvěžení v horkých letních dnech společně s luxusním a velmi moderním doplňkem pro Váš dům. Ptáte se, jak získat malý reklamní balíček plný reklamních dárků od firmy CVB, a přitom dát za celý nákup pouze 1,-Kč? Je to velmi jednoduché. U každé objednávky, která bude obsahovat alespoň jeden stropní ventilátor Westinghouse, a její číslo bude končit číslem "1", je automaticky zahrnuta celková cena na pouhou 1,-Kč včetně DPH. Pokud náhodou nebudete mít to štěstí, a Vaše objednávka nebude končit číslem "1" nezoufejte. Zajisté Vás mile potěší malý balíček plný reklamních dárků od firmy CVB, který obdrží každý, kdo si zde objedná alespoň jeden stropní ventilátor Westinghouse. Stačí Vám pouze do objednávky k poznámkám slov "SOUTĚŽ" a balíček plný dárků je Váš. Určitě neváhejte, protože soutěž je vyhlášena pouze do 31. 8. 2011, a pokud nechcete trávit horké léto celí "propocení a unavení", určitě využijete této skvělé možnosti jak se osvěžit pomocí stropního ventilátoru Westinghouse.
Pokud si tedy chcete zasoutěžit, a obdržet úžasný balíček reklamních dárků nebo rovnou celý nákup za pouhou 1,-Kč, určitě neváhejte a objednejte si alespoň jeden stropní ventilátor Westinghouse od firmy CVB, se kterou vyhrává každý.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama