Červenec 2011

Soutěžte se stropními ventilátory WESTINGHOUSE!

2. července 2011 v 7:55 | Robert Cvrk
Každý z Vás se jistě rád osvěží, zejména v horkých letních dnech. Proč si tedy nepořídit do Vašeho domu stropní ventilátory Westinghouse od firmy CVB, které Vás nejen osvěží, ale také doplní Váš dům o pěkný doplněk. A proč zrovna od CVB?
Odpověď je velmi prostá. Firma CVB Vám totiž nyní nabízí jedinečnou možnost zúčastnit se soutěže, kdy Vás nákup těchto stropních ventilátorů Westinghouse může vyjít na pouhou 1,-Kč a ještě k tomu každý z Vás získá malý dárkový balíček, a to ke každé objednávce zahrnující alespoň jeden stropní ventilátor Westinghouse.
Proč tedy nevyužít této jedinečné příležitosti, a zajistit si tak příjemné osvěžení v horkých letních dnech společně s luxusním a velmi moderním doplňkem pro Váš dům. Ptáte se, jak získat malý reklamní balíček plný reklamních dárků od firmy CVB, a přitom dát za celý nákup pouze 1,-Kč? Je to velmi jednoduché. U každé objednávky, která bude obsahovat alespoň jeden stropní ventilátor Westinghouse, a její číslo bude končit číslem "1", je automaticky zahrnuta celková cena na pouhou 1,-Kč včetně DPH. Pokud náhodou nebudete mít to štěstí, a Vaše objednávka nebude končit číslem "1" nezoufejte. Zajisté Vás mile potěší malý balíček plný reklamních dárků od firmy CVB, který obdrží každý, kdo si zde objedná alespoň jeden stropní ventilátor Westinghouse. Stačí Vám pouze do objednávky k poznámkám slov "SOUTĚŽ" a balíček plný dárků je Váš. Určitě neváhejte, protože soutěž je vyhlášena pouze do 31. 8. 2011, a pokud nechcete trávit horké léto celí "propocení a unavení", určitě využijete této skvělé možnosti jak se osvěžit pomocí stropního ventilátoru Westinghouse.
Pokud si tedy chcete zasoutěžit, a obdržet úžasný balíček reklamních dárků nebo rovnou celý nákup za pouhou 1,-Kč, určitě neváhejte a objednejte si alespoň jeden stropní ventilátor Westinghouse od firmy CVB, se kterou vyhrává každý.


Luxusní stropní ventilátory a příslušenství Westinghouse

2. července 2011 v 7:42 | Robert Cvrk
Postrádáte pro Váš dům moderní doplněk, který Váš dům nejen zpestří, ale také Vám zajistí kvalitní způsob osvěžení v horkých letních dnech? Tak právě pro Vás jsou zde připraveny luxusní stropní ventilátory Westinghouse, které působí dobře nejenom svým luxusním vzhledem a stylovým propracováním, ale také bezporuchovostí a výrazně tichým chodem.
Snad každý se jistě rád osvěží v horkém letním dni, kdy Vás teplý a zároveň "těžký" vzduch pouze unavuje. Proto jsou zde stropní ventilátory, které Vás nejen příjemně osvěží, ale zároveň Vám dodají čerstvý vzduch, který poté skvěle napomáhá Vaší celkové fyzické kondici. To využijí zejména lidé, kteří pracují doma a potřebují se řádně soustředit na svou práci. A proč zvolit zrovna stropní ventilátory Westinghouse?
Díky více než stoleté působnosti Vám firma Westinghouse přináší vysoce kvalitní a bezporuchové stropní ventilátory, které vypadají velice luxusně. Přináší Vám také spousty zajímavého příslušenství, které Vám jejich používání velmi zpříjemní. Jedním z příslušenství, které stropní ventilátory obsahují je například přidané osvětlení, které Vám zajistí v případě potřeby dostatek osvětlení pro celou místnost.
Jak již bylo zmíněno, stropní ventilátory Westinghouse jsou velice moderní a zároveň luxusně propracovány pro ten nejlepší vzhled a velmi tichý chod. Již z názvu Westinghouse vyplívá jejich místo používání, a to zejména v západních kontinentech, kde jsou stropní ventilátory neoddělitelnou součástí různých prostorů, jak uvnitř domu, v kancelářích či jiných podobných prostorech.
Pokud tedy hledáte luxusní stropní ventilátory, které Vám zajistí příjemné osvěžení a doplní Váš dům nebo kancelář o velice luxusní doplněk, který je obohacen o kvalitu a již více než stoletou působnost na trhu, jsou pro Vás stropní ventilátory Westinghouse ideálním řešením.