Ventilátory na WC a ventilátory do koupelny – nepostradatelný pomocník při odstraňování pachů

11. května 2011 v 8:49 | Robert Cvrk
Při nedostatečném větrání dochází ve většině místností ke zvyšování koncentrace škodlivin v ovzduší, zvyšování vlhkosti a rozmnožování mnoha typů plísní. Tyto podmínky jsou pro lidský organizmus škodlivé a zvyšují riziko vzniku alergií a onemocnění. Vzduch je v místnosti třeba pravidelně vyměňovat, což má velký podíl na zlepšení podmínek pro pobyt osob v prostoru. Ventilátory do koupelny nebo ventilátory na WC jsou v dnešní době již nepostradatelnou součástí každé domácnosti a slouží nejen k odvodu zatuchlého vzduchu, ale především k jeho cirkulaci, která zabraňuje vzniku plísní.
Ventilátory do koupelny
Vlhký vzduch se tvoří nejen v koupelnách, ale také ve všech místnostech, kde se lidé pohybují. Příčinou vzniku plísní jsou paradoxně také plastová okna, která zamezují úniku teplého vzduchu z místnosti, čímž však zamezují jeho přirozené rekuperaci. Díky pokročilým technologiím lze ventilátory do koupelny i ventilátory na WC zakoupit v mnoha provedeních s širokými možnostmi nastavení. Ventilátory jsou určeny do interiéru, čemuž jsou přizpůsobeny také jejich parametry. Jejich líbivý design zapadne do každého interiéru a díky velmi tichému chodu nebudete rušeni při relaxaci ani jiných činnostech.
V koupelnách jsou ventilátory velmi důležité. Z důvodu vysoké vlhkosti způsobené párou jsou ventilátory do koupelny využívány nejen v nových domech či bytech, ale také domech starších, jejichž majitelé chtějí instalací ventilátorů předejít vzniků plísní. Ventilátory do koupelny se dodávají v mnoha typových a barevných provedeních pro maximalizaci spokojenosti zákazníka. Při nákupu ventilátorů do koupelny lze volit mezi ventilátory stropními i nástěnnými. Účinnost je srovnatelná, vše záleží na požadavcích zákazníka a prostorových možnostech daného interiéru.
Ventilátory na WC
Stejnou funkci jako ventilátory do koupelny mají i ventilátory na WC. Toaleta je jedním z míst, kde se zápach bez dostatečného odvětrání udržuje po velmi dlouhou dobu, což působí nepříjemným dojem jak pro majitele domu či bytu, tak pro návštěvy. Ventilátor na WC Vás dokáže všech těchto problémů zbavit. Je možno jej zakoupit v mnoha provedeních, které disponují pokročilými možnostmi ovládání. Zapnutí je možno načasovat v závislosti na otevření dveří na toaletu, či jej manuálně aktivovat až po vykonání potřeby.
Jedná se o zcela nepostradatelnou pomůcku do každé domácnosti a bez pochyb je vhodné do ní investovat. Pokud máte zájem o více informací od kvalifikovaných odborníků, navštivte web ventilatory-shop.cz. Kromě ventilátorů na WC a do koupelny tu najdete široké množství ventilátorů pro další použití.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama