Duben 2011

CVB KLIMATIZACE A VENTILÁTORY JE KVALITNÍ FIRMA

25. dubna 2011 v 9:36 | Robert Cvrk

Na veletrhu IBF Brno 2011 byli slavnostně vyhlášení noví držitelé značky "Kvalitní firma - ověřeno zákazníky"

Na veletrhu IBF Brno 2011 byli slavnostně vyhlášení noví držitelé značky "Kvalitní firma - ověřeno zákazníky"
Ve středu 13. 4. 2011 v 15.30 hod. na stánku APC Asociace pro certifikaci č. 142 v pavilonu V proběhlo slavnostní předávání certifikátů vybraným držitelům značky Kvalitní firma - ověřeno zákazníky.

Značku Kvalitní firma - ověřeno zákazníky udělují samotní zákazníci.

"Kvalitní firma - ověřeno zákazníky" je certifikace firem na základě hodnocení spokojenosti zákazníku. V referenční analýze tyto firmy dosáhly vynikajícího hodnocení s průměrem do 1,5 (při hodnocení jako ve škole), což znamená že svoji práci odvádějí kvalitně, komunikují se svými zákazníky a v případě problémů tyto řeší ve prospěch zákazníka.

Jedná se o funkční systém, který ověřuje kvalitu firem na reálných zákaznících. Značka "Kvalitní firma - ověřeno zákazníky" není nálepka, kterou si mohou firmy koupit. Je to projekt, který pomáhá firmám a živnostníkům zlepšovat slabá místa a zákazníkům říká, že za své peníze dostanou odpovídající kvalitu.

Tato certifikace vychází z prvotní myšlenky naší partnerské organizace The Better Business Bureau, založené v USA již v roce 1912, která byla naší hlavní inspirací při přípravě českého projektu "Kvalitní firma - ověřeno zákazníky".

Značka "Kvalitní firma - ověřeno zákazníky" garantuje důvěryhodnost, objektivní hodnocení certifikované firmy a především kvalitu poskytovaných služeb.
Na rozdíl od stávajících certifikací se program nezaměřuje na vnitropodnikové procesy, ale zkoumá spokojenost zákazníků v následujících oblastech:
1. Kvalita dodaných výrobků
2. Kvalita poskytovaných služeb
3. Kvalita komunikace
4. Chování pracovníků
5. Dodržování dohod
6. Řešení případných problémů

Certifikát obdrželi zástupci těchto firem:
AQUASOL s.r.o.Ing. Roman PoulíkVlastní výroba a montáž plastových bazénů.
C V B s.r.o.Robert CvrkProdej, montáž a servis klimatizace aj.
DE JONG LIFTEN CO, s.r.o.Bohumil NečasStavební a skladové výtahy.
GOLD office s.r.o.Jana KomárkováProdej, pronájem a servis projektorů aj.
Krolan s.r.o.Jíří LangnerKlempířské, pokrývačské a tesařské práce.
Promont střešní okna s.r.o.Ing. Petr LexaVýměna, dodávky, servis střešních oken aj.
VacuSol, spol. s r.o.Luboš VařejkaVýrobce slunečních vakuových kolektorů.
VPO Protivanov, a.s.Ing. Tomáš BuriánTradiční výrobce plastových oken a dveří.

Certifikát převzali z rukou manažerky projektu Mgr. Štěpánky Obadalové a Ing. Jany Klasové - manažerky partnerského programu Kvalitní firma - ověřeno zákazníky.

Zástupci certifikovaných firem se společně shodli na tom, že nejdůležitější jsou pro ně spokojenost zákazníka a kladné reference.

Obr. 1 Certifikované firmy na stavebním veletrhu IBF Brno 2011

Obr. 2 Pohled na stánek Kvalitní firma na veletrhu IBF Brno 2011CVB s.r.o. - KLIMATIZACE, VENTILÁTORY A VZDUCHOTECHNIKA
Dukelská 5449
430 01 Chomutov
tel.: +420 414 14 55 99, +420 414 14 66 99, +420 474 650 267
fax: +420 474 680 008


www.cvb.cz
www.cvb-klimatizace.cz
www.ventilatory-shop.cz - eshop pro ČR a SR
www.ventilator-shop.com - eshop pro SRN

Ventilátor do koupelny a na WC

7. dubna 2011 v 16:28 | Robert Cvrk

Ventilátor do koupelny a na WC

Ventilátor do koupelny a na WC
Potřebujete kvalitní ventilátor do koupelny nebo na WC? Obraťte se na náš specializovaný e-shop a vyberte si ventilátor do koupelny nebo na toaletu. Nabízíme široký výběr domácích i průmyslových ventilátorů, větráků, teplených čerpadel, čističek vzduchu, přímotopů, ohřívačů, snímačů teploty a dalších produktů a doplňků vzduchotechniky a klimatizace. Objednejte si špičkové ventilátory na WC nebo do koupelny a získejte maximálně výkonný a vysoce spolehlivý přístroj s dlouholetou životností. Našim ventilátorům můžete opravdu důvěřovat. Vyberte si vhodný typ právě nyní!
Ventilátor do koupelny a na WC pro čistý a svěží vzduch
Ventilátor do koupelny nebo na WC patří dnes k základnímu vybavení každé moderní domácnosti. Ventilátor na WC nebo do koupelny zajistí našemu domu či bytu vždy čerstvý a svěží vzduch. Můžete se snad cítit příjemně v domácnosti plné nejrůznějších pachů, plísně, vlhkosti nebo zatuchlého vzduchu? Bude se Vám pracovat příjemně a bez problémů někde, kde místo svěží vůně cítíte nelibé pachy kdovíjakého původu? Ventilátor do koupelny nebo na WC dokáže vykouzlit v každé domácnosti i na pracovišti útulnou atmostéru a příjemné klima. Spolehněte se na naše ventilátory!
Skvělá cena potěší stejně jako příznivé klima
Ventilátor do koupelny nebo na WC je zcela neodmyslitelnou součástí každé domácnosti i moderního pracoviště, a proto byste si jej měli zajistit také Vy. Ale pozor, dobrý ventilátor musí splňovat přísná kritéria a ne každý prodejce takovým inteligentním přístrojem skutečně disponuje! Obraťte se na předního dodavatele vzduchotechniky na českém trhu a pořiďte se špičkový ventilátor co nejdříve. U nás získáte ventilátor na WC či do koupelny, stejně jako jiné typy větráků, za velmi výhodnou cenu. Ke každé objednávce navíc dostanete malý dárek zdarma! Kupte si ventilátor nyní!
CVB s.r.o. - KLIMATIZACE, VENTILÁTORY A VZDUCHOTECHNIKA
Dukelská 5449
430 01 Chomutov
tel.: +420 414 14 55 99, +420 414 14 66 99, +420 474 650 267
fax: +420 474 680 008
mobil: +420 608 343 767

www.ventilatory-shop.cz - eshop pro ČR a SR
www.ventilator-shop.com - eshop pro SRN