Ventilátor do koupelny a na toaletu

21. března 2010 v 13:24 | Robert Cvrk

Ventilátor PUNTO FOUR se řadí mezi axiální ventilátory do koupelny, na toalety, do kuchyně i ostatních Vašich interiérů s přímým výfukem nebo výfukem do krátkého potrubí. Ventilátory mají stylový a nenápadný přední kryt vhodný pro každý interiér.
Ventilátor PUNTO FOUR se vyrábí pro připojení na potrubí o průměru 100 mm a 120 mm a jsou dostupné ve stadartním provedení nabo v provedení s časovačem, který je nastavitelný od 3 do 20 minut.
Ventilátor PUNTO FOUR je vyrobený z anti-UV ABS plastu.
Montáž těchto ventilátorů je možná na stěnu nebo do stropu. Profil lopatek ventilátoru a tělesa ventilátoru zabezpečuje vysoký průtok vzduchu, nízkou provozní hlučnost a nízkou spotřebu energie. Zabudovaná zpětná klapka pro zamezení zpětného proudění vzduchu, pokud ventilátor není v provozu. Všechny modely ventilátorů PUNTO FOUR mají krytí IPX4 (ochrana proti stříkající vodě). Ventilátory této řady nemusí být uzeměné, mají dvojitou izolaci a otáčky ventilátoru mohou být regulovány, ovšem pouze modely v provedení standart.
Neváhejte navštívit naše presentace na str.:

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama